Przejdź do treści
Powiększ tekst: A A A wersja dla niedowidzącychInformacje i zmiany dotyczące funkcjonowania Miejskiej Przychodni Zdrowia   w Suchej Beskidzkiej w związku z sytuacją epidemiczną

Drodzy Pacjenci!

Informacje i zmiany dotyczące funkcjonowania Miejskiej Przychodni Zdrowia   w Suchej Beskidzkiej w związku z sytuacją epidemiczną:

 1. Z dniem 22 października 2020 roku zostaje odwieszona opieka pielęgniarska domowa oraz przywrócone zostaje pobieranie badań laboratoryjnych w gabinecie zabiegowo-diagnostycznym Miejskiej Przychodni Zdrowia.
 2. Pacjenci proszeni są o ścisłe przestrzeganie terminu-godzin wyznaczonych wizyt w przychodni i zachowanie procedur sanitarnych przeciwdziałających rozprzestrzenianiu się wirusa COVID - 19.
 3. Informujemy, że w związku z brakiem szczepionek przeciw grypie na rynku Polskim Przychodnia jest zmuszona odwołać zaplanowane szczepienia. Czynimy ciągłe starania w celu pozyskania szczepionek, po ich otrzymaniu zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani i rozpoczniemy szczepienia zgodnie z wcześniejszymi zapisami. Za zaistniałą sytuację, przez nas niezawinioną bardzo przepraszamy.
 4. Ograniczenie przyjmowania pacjentów w pracowni fizjoterapeutycznej, stomatologii oraz poradni położniczo-ginekologicznej zostaje utrzymane.
 5. Usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej działają na dotychczasowych zasadach.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę.

  Informacje i zmiany dotyczące funkcjonowania Miejskiej Przychodni Zdrowia   w Suchej Beskidzkiej w związku z sytuacją epidemiczną  - 1


  ilość odwiedzin: 3510011, dzisiaj: 149


  Miejska Przychodnia Zdrowia w Suchej Beskidzkiej

  ul. Handlowa 1, 34-200 Sucha Beskidzka  rejestracja:

  tel. 33 874 22 60
  tel. 33 874 20 07
  tel. 577 386 033
  tel. 502 125 193